![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
До першого класу Зороківського козацького ліцею пішла донька героя Олександра Фурмана Марина. На повернення її тата додому надіється вся Черняхівщина.
Вона пішла саме до того навчального закладу, де виховують справжніх козачок і де діти стають достойними своїх батьків – патріотів. Їх у першому класі буде дев’ятеро – майбутніх юних джур.
Разом із мамою Ольгою дівчинку до ліцею повели працівники військового комісаріату, волонтер Людмила Совсімова і побратими Олександра Фурмана воїн – герой Олександр Тарнавський із Забріддя та Геннадій Зубрій із Трокович.
Дитина рада була подарованому ними ранцю зі шкільним приладдям, гостинцями й дівчачими прикрасами. Всім було світло й затишно того ранку: з такими батьками, й такими дітьми Україну не здолати.