![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Шановні земляки, серйозно захворіла вчитель Черняхівської гімназії Галина Андріївна Іщенко – улюблениця школярів, шанований в районі й області педагог, чудова мати, неперевершена майстриня вишивки. Попереду в неї – тривале й складне лікування.
Допоможімо ж прекрасній людині одужати: вона потрібна нам усім.
Просимо перераховувати кошти на картку сина – Сергія Володимировича Іщенка в Приватбанку – 4731 2191 0058 6126