![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
З 20 серпня до 20 вересня на території України стартує комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Увага! Діти на дорозі!».
Літні канікули добігають до кінця, а це означає, що на вулицях знову побільшає маленьких пішоходів. Черняхівське відділення поліції звертається до водіїв з проханням не забувати про те, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.
Приділяти більше уваги дітям потрібно й батькам. Пам’ятайте – безпека ваших дітей, насамперед залежить від вас. Не забувайте вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно ж, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.
Черняхівське відділення поліції