![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Як пояснила консультант з комунікацій Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ Світлана Прокоф’єва, «Книга успіхів» – це збірка коротких історій про те ,як децентралізація впливає на життя громад. У цьому випуску описано більше 80 кращих практик органів місцевого самоврядування. До збірки за ІІІ квартал увійшли 4 історії успіху з Житомирської області: запровадження сервісу електронних петицій Брусиліською селищною радою, збільшення бюджету Ушомирської ОТГ, модернізація класних кімнат шкіл Чижівської громади та придбання соціального житла у Миропільській ОТГ.