![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Другого листопада, у середу, посадові особи Головного територіального управління юстиції у Житомирській області консультуватимуть громадян у Черняхівському бюро правової допомоги.
Час консультацій – з 10.00 до 11.00.
Напрямки, за якими консультуватимуть: питання, які стосуються здійснення нотаріальних дій; державна реєстрація актів цивільного стану; державна виконавча служба; державна реєстрація друкованих ЗМІ та громадських формувань.
Чекаємо на Вас за адресою: Черняхівське бюро правової допомоги
смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4