![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Отримавши її, заслужений працівник культури України, директор Черняхівського районного будинку культури Василь Капустін зазначив: «Щиро вдячний за таку високу оцінку моєї роботи. Вважаю, що це заслуга всього нашого колективу, який не втомлюється і не втомиться радувати земляків високим мистецтвом.
Стараємося удосконалюватися: шукаємо нові форми й жанри, відкриваємо нові таланти, засвічуємо зірки й зірочки. Робимо багато саме завдяки допомозі народного депутата України Павла Дзюблика та співпраці з ним: обласні фестивалі української пісні, авторські вечори й концерти, поїздки в госпіталі на Донбас, презентації книг відомих українських письменників – це лише частина того, що ми запланували і вже зробили. Сподіваємося і на подальшу співпрацю з Павлом Володимировичем, зокрема і в такому не зовсім «мистецькому» питанні, як ремонт даху будівлі районного будинку культури та встановлення в ньому нового котла. Впевнений, як і всі мої колеги, що народний депутат України Павло Дзюблик нам обов’язково допоможе».