Директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл Житомирщини взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

22 лютого, на  запрошення народного депутата Павла Дзюблика до Верховної Ради України приїхали директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл Житомирської області  округу з метою взяти участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
Адже, саме цього дня відбуваються Комітетські слухання на тему:” Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади”.


Приємно, що даним заходом зацікавилися та відгукнулися на запрошення справжні метри, які присвятили глузі все своє життя та зробили неоціненний вклад у становлення та розвиток спорту, вихованню кращих спортсменів України, як Зорнік О.В. – директор Коростишівського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, а також ще зовсім молоді, але амбітні керівники, які мають своє бачення розвитку галузі в нинішніх умовах, як
Цимбалюк О.М. – в.о. директора Коростишівської КУ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».
Окрема подяка Козаченко Н.В. – в.о.директора Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи, яка особливо, з притаманною лише жінці дбайливістю, опікується основним спортивним закладом свого району. .
Напередодні Нового року саме завдяки тісній співпраці  спільно вдалося залучити та своєчасно освоїти по 100.0 тис.грн. на придбання спортивного обладнання для усіх ДЮСШ семи районів  виборчого округу Павла Дзюблика . Це стало суттєвою підтримкою при оновленні матерільно-технічної бази закладів.
«На цьому не зупняємося!
Тільки вперед, тримаючи руку на пульсі реформ, щоб володіти ситуацією: що, яким чином та де реформується, до чого це в результаті призведе, прораховуючи ризки, і впливати на процес, а не бути виключно спостерігачами, яких ставлять перед фактом.»-наголосив народний депутат.

        

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
24 100_1060 100_1507 dsc_0877
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930