![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
В інтерв’ю журналістові обласного телебачення народний депутат України Павло Дзюблик розповідає телеглядачам про роботу своїх приймалень у семи районних центрах округу. Окреслює найактуальніші питання, з якими звертаються земляки, та розповідає про шляхи їх вирішення.
Ідеться в інтерв’ю і про скандальну історію із землями запасу й резерву на Черняхівщині, які область віддала двом заїжджим фермерам.
Іде розповідь про політичну ситуацію в Україні.