![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Адміністрація Бердичівського педагогічного коледжу вирішила об’єднати талановиту молодь Бердичева і його околиць на фестивалі-конкурсі вокально-інструментальної творчості учнівської молоді “Музика, що єднає молодь”.
У БПК стартував фестиваль юних креативних, цікавих, творчих, запальних, енергійних і дуже талановитих дітей та молоді. Хоча учасники мали різну вікову категорію, конкуренція була сильною, а підготовка – якісною. Кожен учасник фестивалю вніс у це дійство свою “родзинку”, і тому він був унікальним і всіма поміченим.
Зі сцени лунали пісні різного жанру. Журба з веселощами перепліталися та робили цей фестиваль цікавим і незабутнім.
Педколедж прийняв багато гостей, які були приємно здивовані родинною обстановкою на святі, гостинним прийомом та привітним персоналом закладу.
Оголошення імен переможців і нагородження відбудуться 10-го березня в актовій залі коледжу. Всі учасники з нетерпінням чекають цього вирішального моменту.