![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Саме так можна охарактеризувати матч, який відбувся між командою черняхівського ФК «Технічний ліцей» та футболістами –новоборівцями.
Футбольне поле села Високого, напевне, ще не бачило такого шквалу забитих голів. Їхні автори – Вадим Безверхий (3 голи), Максим Бабак (3 голи), Анатолій Стецюк (2 голи), Андрій Малашевич (1 гол).
Головний тренер ФК «Технічний ліцей» – Петро Крисюк, директор клубу – Святослав Середюк. Фінансова підтримка – народний депутат України Павло Дзюблик.