![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
17 лютого розпочався Чемпіонат Житомирської області з футзалу серед ветеранів у віковій категорії “40+”. У цьогорічному розіграші турніру беруть участь 7 команд, серед яких житомирські “Іоланта”, “Старт” й “Авіатор”, СК “Коростень”, СК “Бердичів”, черняхівський “Граніт” і збірна Житомирської області 55+.
Найкращий старт у Чемпіонаті продемонстрували ветерани “Коростеня” та “Граніту”, які мають у своєму активі по дві перемоги й ділять між собою перших дві сходинки у турнірній таблиці.
Результати зіграних матчів:
«Іоланта» – «Граніт» 1:5
збірна Житомирської обл. 55+ –« Граніт» 0:4
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/