![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
У суботу, 4 березня, завершився VII тур зимового турнірну «Сніжинка-2017». Головною інтригою туру став матч «Технічний ліцей» – «Дангард», який і вирішив долю півфінальних поєдинків.
Так «Технічний ліцей», здобувши перемогу над «Дангардом» – 2:1, зіграє з дебютантом «Сніжинки» ФК «Іванків». Що ж до другої пари півфіналістів, то ФК «Танкіст» зустрінеться з ФК «Дангард». У цієї пари «свої рахунки», адже саме «Дангард» не пустив «Танкіста» до фіналу Кубку Житомирського району.