![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхівський стадіон «Колос» чи не щовихідних збирає люд на різноманітні спортивні змагання, у тому числі й футбольні матчі. Грають тут і на великому, й на малому штучному полях. На бігових доріжках завжди є фізкультурники. Поблизу, на берегах Черняхівського ставу, займаються улюбленою справою рибалки. Тут же відпочивають у кафе «Маяк» черняхівці й гості містечка. У спекотну пору – на пляжі ніжаться відпочивальники, лежачи на пісочку, привезеному ЧРГО «Україна-це МИ», купається дітвора.
Ідилію вищезмальованого порушує один ґандж – громадська вбиральня, яка не тільки псує краєвид, але й створює побутові незручності особистого характеру спортсменам, уболівальникам і відпочивальникам. Причому справа не тільки в тому, що це вбиральня совкового типу «сортир»: уже якось звикли. Річ у тім, що деякі черняхівці, які живуть у найближчих будинках, зносять сміття із власних обійсть прямо до цього туалету, влаштовуючи огидний стихійний смітник.
Ситуація з громадською вбиральнею існує вже багато років. І як же її виправити? Де на балансі стоїть цей туалет? Хто відповідає за його ремонт? Черняхівська селищна рада? Черняхівська дитячо-юнацька спортивна школа? Хто наведе там порядок і нагадає черняхівцям, що вони не поросята?