![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Дорогі земляки, ці найбільші державні свята проходять через серце кожного українця. Наша незалежність безцінна, адже народ століттями виборював її розумом, працею, потом і кров‘ю. Виборював у віках і захищає нині на сході України.Наша державність не велика в часі, але завдяки їй уже маємо свободу та європейський дороговказ, початки громадянського суспільства та національної єдності. Настав час сконцентруватися на досягненнях у матеріальній сфері, у рівні життя людей.
Успіх залежить від усіх нас: незалежність зміцнюється у щоденній праці кожного, у справжньому місцевому самоврядуванні — тільки тоді народ стає повноправним господарем у незалежній державі — квітучій, міцній, патріотичній.
Справжня незалежність гартується щодня: на передовій і в тилу, на заводах і ланах, у школах та університетах…
Не збавляймо кроку, стараймося, підтримуймо одне одного — і Вітчизна стане успішною.
Вітаю вас усіх, шановні мої земляки, із Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України. Здоров‘я всім, добробуту і перемоги у війні з російським окупантом.