![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
31 січня 2018 р. Кабмін затвердив розпорядження “Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області”https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-perspektivn .Документом уточнюється склад 10 ОТГ області:
• Корнинської селищної,
• Лугинської селищної,
• Пулинської селищної,
• Словечанської сільської,
• Андрушівської міської,
• Станишівської сільської,
• Лісівщинської сільської,
• Іршанської селищної,
• Житомирської міської,
• Романівської селищної.
Перспективний план формування територій громад Житомирської області також доповнено 7 ОТГ: Радомишльською, Брониківською, Піщівською, Мартинівською, Соколівською, Курненською та Оліївською територіальними громадами.
Варто зазначити, що найменшою об’єданою територіальною громадою у Житомирській області нині є Соколівська сільська ОТГ. У 7 селах громади проживає 2300 мешканців..
Найбільша ОТГ Житомирщини за кількістю населення – Овруцька міська, тут у 69 населених пунктах живе понад 35 тисяч осіб.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ
Овруцька, а не Олевська найбільша? Нічого не переплутали?