![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Ціну води посушливого літа знають навіть найменші діти. У тому числі й учні молодших класів Андріївської загальноосвітньої школи: чули від учителів, що минулої зими не вистачало води для забезпечення нею водогінної системи та котельні закладу. І ось тепер радіють: криниця є!
Друга криниця в школі потрібна була, як повітря. Тому звернулися до тієї людини, яка допомагає в будь-якій ситуації і підтримує громаду села не на словах, а конкретними справами, – до директора приватного підприємства «Жерм» Руслана Трояченка. І ось мають результат: на подвір’ї школи за сприяння Руслана Миколайовича викопано колодязь. Згодом за кошт того самого мецената встановлять насосну станцію – і перебоїв із водою вже не буде.
Саме цю криницю і обступили молодші андріївські школярі (на фото). Чудові діти: розумні й веселі.