![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Шановні земляки – жителі Черняхівщини, команда партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» завдяки вашій довірі і підтримці здобула за попередніми даними в Черняхівській районній раді десять місць із тридцяти чотирьох, що є найкращим результатом.
Для нашої молодої партії це великий успіх, адже за нами не було ореолу столичних лідерів і відомих політичних брендів. Ми не працювали в протестному полі, не займалися популізмом, нікого не зневажали і не критикували безпідставно.
Кандидати в депутати від партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» завоювали вашу довіру, шановні земляки, завдяки спільному з вами розумінню шляхів і напрямків, якими має рухатися Черняхівщина, щоб стати сильним економічним регіоном і місцем для комфортного проживання людей.
Маючи таку кількість депутатів Черняхівської районної ради, беремо на себе велику відповідальність перед виборцями, тому працюватимемо активно й наполегливо, підходячи якнайсерйозніше до вирішення кожного питання.
Команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» не є передвиборчим проектом, тому продовжує працювати для Черняхівщини дружно і незалежно від того, чи зумів кожен із її членів отримати депутатський мандат, а чи просто залишається громадським активістом та професіоналом у своїй галузі.
Закликаємо всіх черняхівців долучатися до спільної роботи на благо Черняхівщини.
Дякуємо за підтримку народному депутату України Павлу Дзюблику і сподіваємося на подальшу тісну співпрацю з ним.
Іван Бовсунівський, лідер партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» на Черняхівщині