![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Саме під таким гаслом відбудеться організований нардепом Павлом Дзюбликом Конкурс краси Міні-Міс Коростишів 2019.Павло Дзюблик запрошує усіх прийти та підтримати юних красунь – своїх землячок, які беруть участь у Конкурсі.
Кошти, виручені від продажу квитків на цей захід, будуть передані на лікування чудової дівчинки з Коростишева – Мовчанюк Аріни, яка потребує нашої підтримки.
Зробіть свій внесок у її порятунок!
Стартова вартість квитка 50 грн, але кожен викуповує їх за ту суму, яку може спрямувати на лікування дівчинки.
Квитки можна забрати у громадській приймальні нардепа у м. Коростишів за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 53 (2-й поверх), кошти за них внести там же у опечатану скриньку.
Викуп квитків стартує з 28 травня цього року.
Контактна особа – керівник громадської приймальні
Клименчук Тетяна +380 (96) 467 89 66