![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Турнір пам’яті педагога і спортсмена Володимира Годлевського був цьогоріч як ніколи представницький. Крім місцевих команд, які змагалися першого дня, в суботу, організатори змагань – народний депутат України Павло Дзюблик, ЧРГО «Україна – це МИ» і команда партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» – запросили помірятися силами найсильніші волейбольні команди Житомирщини.
Тож боротьба в неділю, 24 лютого, була запеклою. Уболівальники в повній мірі змогли насолодитися професіоналізмом гравців.
Особливою спортивною інтригою став фінал між черняхівським «Хоросом» і житомирськими «Біоресурсами». Врешті наші земляки перемогли в напруженій боротьбі. Тож трійка команд – лідерів виглядає так:
1 місце – «Хорос» (Черняхів)
2 місце – «Біоресурси» (Житомир)
3 місце – «Коростень»
Переможці й призери були нагороджені кубком, медалями та грошовими преміями.
Високопрофесійну гру продемонстрували й інші команди, серед яких черняхівська «Україна – це МИ» та збірна Житомирського державного технологічного університету.