Любов Ворончук – особистість з невичерпною енергією

На шпальтах газети «Освітянин Черняхівщини» постійно розповідається про вчителів нашого району. Тих, хто щоденно ділиться своїми знаннями, уміннями, теплом своєї душі з вихованцями. Учитель часто стоїть «за кадром», спостерігаючи за успіхами власних учнів, та радіючи з того, що його праця не була марною. Наші учні стають переможцями предметних олімпіад, турнірів, конкурсів і за кожною такою перемогою, великою чи маленькою, – титанічна праця педагога, якому потрібно навчити, надихнути, вселити впевненість у силах. К. Д. Ушинський писав: «Тільки особистість може творити особистість, тільки характером можна утворити характер», а я переконана, що лише творчий учитель може виховати творчого учня.
Освітянська нива нашого району славиться педагогами, яких по праву можна назвати вчителями з великої букви, і одним з них є вчитель Черняхівської гімназії Любов Ігорівна Ворончук – неординарна особистість, творчий педагог, людина з невичерпною енергією, оптимістичним поглядом у майбутнє. Будь-яку справу, за яку береться, вона виконує на найвищому рівні. Любов Ігорівна ніколи не зупиняється і, здолавши одну вершину свого педагогічного олімпу, упевнено долає іншу. Я не знаю жодної іншої людини, якій властивий такий творчий неспокій, а енергії, молодечому запалу можна лише позаздрити. Щорічно вихованці педагога посідають призові місця в конкурсах науково-технічної творчості: «Осінні фантазії», «Декоративний розмай», «Паперовий світ», «Зимова казка», «Нове життя старим речам», «Космічні фантазії». Все, до чого торкаються її руки та її душа, стає неповторним, оригінальним, зі своєю, особливою енергетикою, яку важко не відчути. І тому вихованці, захоплені вчителем, виконуючи творчі роботи, також по-особливому відчувають і кольори, і пластику елементів, і гармонію композицій. Саме тому журі відзначає такі роботи, бо вони притягують погляд, не залишають байдужим. Любов Ігорівна готує учнів і до участі в інтелектуальних конкурсах: «Мирний космос», Всеукраїнська учнівська конференція «Зоряний шлях». Щорічно її вихованці досягають успіхів і на Всеукраїнському рівні. Окрім того, педагог невтомно займається самоосвітою. Не випадково в нинішньому навчальному році її творчий доробок був відзначений дипломом І ступеня, набравши максимальні 100 балів, за результатами обласного конкурсу на кращу розробку з питань позашкільної освіти з науково-технічного напрямку.
Я вдячна долі, що маю можливість співпрацювати з Любов’ю Ігорівною – людиною надійною, цілеспрямованою, сучасною. Хочеться щоб в освітянській галузі працювало якомога більше таких людей.

Н. Ю. Кожедуб, методист РМК

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
23 32  dsc_0867
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031