![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Фахівцем із соціальної роботи Черняхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дейнеко О.Л. в таборі «Капітошка» Троковицького природничо-екологічного ліцею 7 червня 2017 року проведено мультяшковий калейдоскоп «Безпечні канікули влітку». Переглядаючи мультфільми, діти згадали правила безпечного відпочинку на сонці, у воді, в лісі, правила пожежної безпеки, правила вуличного руху, правила поводження з електроприладами. Самі найкращі знавці безпечних правил отримали призи.
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/