![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Нещодавно в малій залі Черняхівського районного будинку культури звітувала Черняхівська музична школа концертом «На крилах музики».
З першого і до останнього номеру глядачі захоплено зустрічали й слухали учасників заходу. Розпочав концерт хор учнів молодших класів, а далі були чудові різноманітні виступи учнів школи: і сольні, і в дуетах, і в тріо, і в квартетах, і в оркестрах. Упродовж свята прозвучало багато цікавих композицій – від класики до сучасності.
У другій половині концерту зачарували усіх присутніх виступи викладачів школи, які вкотре продемонстрували свої креативність та професіоналізм.
У рамках заходу відбулося урочисте нагородження учнів – переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Усі ці діти отримали солодощі від президента компанії «Руден» Олександра Руденького.
Оксана Атаманчук