![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 12 лютого близько 4.40 на 201 км автошляху Київ-Чоп, поблизу с. Броники Новоград-Волинського району. У результаті автопригоди травми отримав один з водіїв. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mercedes-Benz Atego 1823», 47-річний житель м. Дніпра, рухаючись у напрямку м. Києва, зупинився на узбіччі автошляху у зв’язку з поломкою. За деякий час водій автомобіля «Daewoo Nubira», 41-річний житель Тернопільської області, рухаючись у попутному напрямку, не впорався з керуванням та вчинив зіткнення з припаркованою вантажівкою. Після цього з легковиком здійснив зіткнення водій автомобіля «BMW 525», 41-річний житель Тернопільщини, який рухався позаду.
https://zt.npu.gov.ua/