![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Сьогодні у Головинському ВПУНТ відбулася чи не історична подія. Вперше за десятки років училище отримало від Міністерства освіти і науки України суттєву фінансову підтримку у розмірі 2,3 млн грн. Ці кошти надійшли в рамках реалізації програми «Створення навчально-практичних центрів з професій державного значення», що діє 3 роки та були спрямовані на реалізацію чудового і необхідного для закладу освіти проекту – відкриття науково-практичного центру зварювальних технологій.
Всього в Житомирській області відкрито 7 подібних центрів: три з них профінансовані з державного бюджету і 4 – за кошти приватних осіб.
Нам пощастило бути в трійці, адже училище має прекрасний педагогічний колектив, потужну базу для навчання та виховання дітей.
Однак, наявне обладнання вже не в повній мірі відповідає новим освітнім стандартам, а ми знаємо, що підготовлені фахівці мають бути конкурентоспроможними на ринку праці.
“Тож, я щиро дякую Міністру освіти і науки України Лілії Михайлівні Гриневич за виправлення цього дисбалансу і за високу оцінку Головинського вищого професійного училища нерудних технологій.
Колектив тут дійсно чудовий, а маючи таку базу для навчання майбутніх зварювальників, – результат перевершить усі сподівання!”-зазначив Павло Дзюблик.