![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Нещодавно ми відзначили професійне свято журналістів.
З цієї нагоди Павло Дзюблик зустрівся з редакторами та колективами районних газет свого виборчого округу, адміністраторами веб-сайтів.
Цього разу зустріч відбулася на базі Малинського лісотехнічного коледжу і включала в себе не лише звітну прес-конференцію нардепа, а й змістовну екскурсію закладом освіти, який є унікальним на території Житомирщини.
“Маю надію, що усі залишилися з гарними враженнями від почутого і побаченого”-поділився думкамками П.Дзюблик.
Варто нагадати, що прес-конференцію за підсумки трирічної роботи ми проводили у Верховній Раді України, зараз – про весь період роботи на посаді, відповідно, на Малинщині.
“Приємно зазначити, що я також належу до даної категорії людей і пишаюся цим періодом свого життя, коли журналістикою займався професійно”.-зазначив Павло Дзюблик.
Окремі слова подяки Іванюку Ігорю Дмитровичу та колективу Малинського ЛТК за співпрацю та організацію чудового прийому.