![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Ще не встигли пенсіонери цієї вулиці натішитися вуличним освітленням, як настав час радості для дітлахів. Того дня вже темніло, а вони все не йшли додому: чому ж не пограти в м’яча на рівненькій дорозі, по якій ще зранку непросто було навіть ходити через розсипи каміння?
Таких проблемних місць по 1 Травня було два: приблизно посередині і в кінці вулиці. Місцеві звернулися до свого депутата – Сергія Терейковського. Той у свою чергу – до заступника голови районної ради Олександра Гибала й помічника народного депутата України Павла Дзюблика Наталії Ковшевної.
Наступного дня закипіла робота. Проблемні місця дороги відремонтовано.
Висновок один: конкретні справи під силу небайдужим.