![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Спочатку вулицю Енгельса депутати Черняхівської селищної ради думали перейменувати на вулицю Дружби. Але Архієпископ Житомирський і Поліський УАПЦ Володимир (Шлапак) переконав їх, що вулиця повинна носити ім’я великого українця Івана Огієнка. І не випадково.
Іван Огієнко (Митрополит Іларіон) є нашим земляком: народився в Брусилові. Це громадський і церковний діяч, мовознавець, лексикограф, історик церкви, педагог. Член Київського товариства старожитностей і мистецтв, дійсний член Наукового Товариства імені Тараса Шевченка . Перший ректор Кам’янець-Подільського державного українського університету. Огієнко перший переклав Біблію з оригінальної на українську літературну мову. Він є засновником Української Автокефальної Православної Церкви. Черняхівці цього річ їздили на його малу батьківщину до Брусилова.
Фрідріх же Енгельс – німецький філософ, історик, публіцист, один із основоположників марксизму. Кажуть, начебто навіть підтримував українських представників революційного руху. Але, думаю, що іменем Енгельса краще називати вулиці, наприклад, у Пруссії – на його малій батьківщині. В українців – свої герої. Тим більше, що на вулиці Івана Огієнка живуть активні й свідомі громадяни, які, наприклад, переймаються будівництвом у себе дитячого майданчика. Думають і про встановлення пам’ятного знака на честь Івана Огієнка. Вірю, що в них усе вийде, адже в цій гарній справі вони об’єднуються навколо Владики Володимира.
Це Васілію вже памятник поставлять? Нічіво себе