![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології очікується ускладнення погодних умов зокрема: внаслідок впливу активного циклону 29-30 жовтня 2017 року в місті Житомирі та області посилення швидкості вітру до 17-22 м/с, вночі 30 жовтня місцями по області до 25-30 м/сек.
Пройдуть дощі, 30 жовтня з переходом у мокрий сніг.
Зниження температури вночі та вдень до 0-5º тепла. Аби уникнути небезпеки, пов’язаної з природними явищами, звертаємося до водіїв з проханням бути обережними та уважними за кермом.
Крім того, під час сильних поривів вітру рекомендовано не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.
http://www.1.zt.ua/