![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Обидві АЗС функціонували у м. Новограді-Волинському без дозвільних документів. Працівники поліції задокументували обставини та проводять перевірки.Поліцейські Новоград-Волинського відділу зупинили функціонування двох автозаправних станцій, що знаходяться на виїздах з райцентру у житомирському та рівненському напрямках.
Під час перевірки законності їх діяльності адміністратори не змогли надати правоохоронцям дозвільних документів на здійснення такого виду господарювання. Відтак поліцейські зафіксували наявні порушення у функціонуванні АЗС.
Наразі на обох станціях припинено роботу, вилучено наявне пальне та устаткування для його розливу.
Як повідомив т.в.о. начальника Новоград-Волинського ВП ГУНП Андрій Гнатенко, за попередніми підрахунками, це близько 13200 л газу, 9100 л бензину і 5460 л дизелю. Вилучене перебуватиме під відповідальним зберіганням до прийняття судом відповідного рішення щодо нього.
Триває перевірка усіх обставин подій.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/