На Житомирщині стартує Екоквест “Наше Полісся — Чисте Полісся”

У шести районах Житомирської області — Народицькому, Малинському, Радомишльському, Хорошівському, Черняхівському, Коростишівському, Брусилівському — стартує Екологічний квест “Наше Полісся — Чисте Полісся” під егідою Народного депутата України Павла Дзюблика.Повідомлення про екоквест з’явилося на офіційній сторінці Павла Дзюблика у Фейсбуці.

Нещодавно ми підсумували минулорічний Екоквест «Наше Полісся», побачили у цій групі обновки, які закупили усі 102 школи-учасниці за виграні кошти, спільно пораділи за кожного.

Я ще раз дякую Вам за активну життєву позицію, зокрема за Вашу турботу про навколишнє природнє середовище.  І під моєю егідою, і за власної ініціативи Ви дбаєте про довкілля, що надзвичайно приємно.

Цьогоріч я знову запрошую Вас у, сподіваюся, захоплюючу атмосферу Екоквесту «НАШЕ ПОЛІССЯ-ЧИСТЕ ПОЛІССЯ» і закликаю спільно зробити кращим світ довкола – наші навіть найменші села, селища і міста.  Нас знову чекає тижневий марафон, де праця і відпочинок переплітаються з бажанням бути корисним своїй Малій Батьківщині та здоровою конкуренцією між учнівськими колективами.

Як завжди, у нас не буде переможених, бо кожен навчальний заклад отримає подарунок на згадку про участь у цьому конкурсі, а лідер у кожному районі – СУПЕРПРИЗ!

Екоквест триватиме з 22 по 27 квітня 2019 року включно, дати вибрані невипадково, адже даний конкурс аполітичний, тому розпочинається після завершення виборчого процесу, однак про усі деталі Ви дізнаєтеся з Положення, яке отримаєте після реєстрації.

Для реєстрації та подальшої участі надішліть «НАШЕ ПОЛІССЯ-ЧИСТЕ ПОЛІССЯ» та Ваші контактні дані (прізвище, ім’я, по батькові відповідального за проект у школі; мобільний номер телефону; назву навчального закладу, який представляєте) на електронну пошту:

Для
Брусилівського району- b.okrug66@gmail.com;

Хорошівського району- v.okrug66@gmail.com;

Коростишівського району- k.okrug66@gmail.com;

Малинського району- m.okrug66@gmail.com;

Народицького району- n.okrug66@gmail.com;

Радомишльського району- r.okrug66@gmail.com;

Черняхівського району- ch.okrug66@gmail.com

Успіху усім! Ми строворюємо моду на чисту природу! Але, у такій надважливій справі, не забувайте і про екологію душі та майте повагу один до одного.

https://akcentu.info/

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 20  100_1617
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829