![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Табір працює на базі санаторно-лікувального центру «Дениші». Оздоровлення, а заразом і відпочинок тут приносять масу задоволення нам, учням Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Один із найкращих в Україні, санаторій вражає різноманіттям процедур: басейн, масаж, ЛФК, хвойні та перлинні ванни, фіточай. У проміжках між процедурами, тихою годиною та п’ятиразовим прийомом їжі черняхівці розважаються, граючи на вулиці в рухливі ігри, ставлячи сценки, беручи участь у різноманітних конкурсах як спортивного, так і театрального чи інтелектуального плану, концертах чи дискотеках.
Слід згадати й про походи до річки і скель, де всім табором сиділи навколо багаття, щиро розмовляючи.
Уже в перші дні всі ми здружилися й об’єдналися. Сподіваюся, так буде і надалі, а до школи ми приїдемо оздоровленими та відпочилими.