Надія Ковтонюк-одна з кращих учениць Жадьківсього колегіуму

Жадьківський колегіум багатий на розумних та талановитих учнів. Однією із таких є учениця 11 класу Надія Ковтонюк. Дівчина постійно бере участь у численних інтелектуальних та творчих конкурсах, вікторинах, олімпіадах та спортивних змаганнях. Неодноразово її ім’я називалося в числі кращих учнів колегіуму, району, області. Цьогоріч Надії вдалося значно поповнити як свої особисті досягнення, так і досягнення нашого навчального закладу. Одинадцятикласниця вперше спробувала себе на обласному етапі Малої академії наук, та взяла участь у численних районних предметних олімпіадах та турнірах.
Проте найбільшу відзнаку вона виборола на щорічному обласному конкурсі творчих робіт з економіки «Житомирщина – моя мала Батьківщина», де представила свій проект «Бізнес в інтернеті» , тобто про види заробітку в інтернеті. Адже інтернет, як бізнес-середовище, привабливий тим, що відрізняється не тільки низьким порівняно з оффлайном порогом входження для нових гравців, але й пропонує дуже широкий спектр напрямків роботи, а також у більшості випадків не вимагає прив’язки до певного місця. Вести свої справи можна не тільки з будь-якого міста, а й навіть з іншої країни, особливо якщо всі процеси чітко опрацьовані. Роботу з дзвінками і відправка товарів делеговано досвідченим співробітникам. Проект був актуальний, вирізнявся новизною та самостійним характером сформульованих висновків, їх обґрунтованістю. За цей проект учениця Жадьківського колегіуму Надія Ковтонюк була нагороджена дипломом ІІІ ступеня та подарунками. Форум відбувся 26 грудня 2017 року на базі Житомирського державного технологічного університету, на якому старшокласники мали можливість ознайомитися з іншими цікавими бізнесовими проектами своїх однолітків з усієї області.
Отже, нехай ця гідна відзнака стане для юної дослідниці достойною точкою опори для подальшої навчальної діяльності та участі в багатьох майбутніх конкурсах. Відомий французький письменник Оноре де Бальзак писав: «Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти». Бажаю Надії завжди впевнено йти вперед до поставленої мети!

А. О. Лис, учитель економіки Жадьківського колегіуму

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
20 26 34 122
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829