![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Нещодавно команда цієї школи взяла участь в інтелектуальному районному турнірі філософів і перемогла в ньому. До складу команди увійшли Дарина Ракович, Анастасія Кохова, Богдан Опанасюк, Вікторія Писаренко та Вадим Муліш. Готував юних філософів педагог Сергій Іщенко.
Команда висвітлювала питання про ціннісні орієнтації сім’ї та шлюбу у сучасному українському суспільстві. Настрій був бойовий. Найкраще себе проявили Вадим Муліш та Дарина Ракович . Усі разом продемонстрували командну гру.
Тож ця перемога стала ще одним здобутком у скарбниці досягнень Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.