![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Депутат Верховної Ради України фракції «Народний фронт» Павло Дзюблик ввійшов у десятку найвідповідальніших мажоритарників парламенту.Відповідний рейтинг підготувало видання «Слово і Діло», проаналізувавши кількість виконаних народними обранцями зобов’язань перед своїми виборцями за 4 роки перебування на посаді депутатів ВРУ.
Згідно з даними ЗМІ, Павло Дзюблик, який представляє ОВО №66 Житомирської області, виконав 60% із обіцяного. З даним результатом нардеп замикає список найпродуктивніших мажоритарників.
Як зазначає Павло Дзюблик на своїй сторінці у Facebook, у листопаді поточного року ним було виконано ще 2 обіцянки, які поки не отримали відповідного статусу. Разом з тим, додає народний депутат, він задоволений результатами, які показала його команда.
«Так, я задоволений таким результатом! Додам, що в листопаді виконано ще 2 обіцянки зі списку, яким поки не надано статусу «Виконано». А скільки роботи зроблено, крім зафіксованої моніторинговою місією, як «Обіцянка», і не перерахувати певно! І це результат роботи нашої команди-толерантної, культурної, ідейної, працьовитої і, врешті, результативної. Усім дякую! Працюємо далі!», – написав парламентар.
https://zhitomir.life/