![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
15 листопада- Всесвітній день рециклінгу або Всесвітній день вторинної переробки.
Цього дня у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Павлом Дзюбликом та його колегами – народними депутатами України Остапом Єднаком та Іваном Рибаком організовано тематичну робочу зустріч з представниками профільних міністерств, державних установ та організацій, приватного сектору, міжнародних та Всеукраїнських організацій, екологів, юристів та громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування щодо з’ясування бачення кожного з врегулювання даного питання на державному рівні, акумулювання зусиль та напрацювання базового або й декількох законопроектів, які вирішать проблему утилізації та переробки сміття в Україні, врахувавши досвід інших європейських країн.
“Особливу увагу хочу звернути на вже зареєстровані законопроекти, до авторського колективу яких ми також належимо – це №5354 від 03.11.2016 року “Про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з небезпечними відходами” та №5615 від 28.12.2016 року “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо системи збирання та утилізації використаної тари)”.-зазначив Павло Дзюблик.
Крім того, предметно обговорили Національну стратегію поводження з відходами, яку нарешті отримала Україна.