![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Неодноразово жителі Черняхівської селищної та Великогорбашівської сільської рад Черняхівського району зверталися до народного обранця Павла Дзюблика з проханням прискорити вилучення та передачу частини земель ДП «Україна» їхнім селищній та сільській радам, що дозволило б розширити межі населених пунктів та надати земельні ділянки учасникам війни на сході України і розпаювати майно держпідприємства між його працівниками.
Павло Дзюблик весь час займався цим питанням. Зокрема ініціював останню зустріч у Києві голови Фонду держмайна України Ігоря Білоуса, директора ДП “УКРАЇНА” Сергія Ромашка, Черняхівського селищного голови Івана Бабицького, Великогорбашівського сільського голови Ігоря Ремеза та селян – активістів. Зустріч виявилася плідною – готується проект Наказу, яким визначиться механізм перетворення ДП в КСП та розпочнеться процес реєстрації колективного сільськогосподарського підприємства.