![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
29 червня жителі сіл Троковичі та Некраші Черняхівського району матимуть нагоду особисто поспілкуватися з народним депутатом України Павлом Дзюбликом. Вже цього четверга Ви зможете задати важливі питання, розповісти про проблеми в своєму населеному пункті та почути думку депутата щодо цих проблем.
План зустрічі:
10.30 – 11.30 – Троковичі, сільська рада (2 поверх)
13. 00 – 14.00 – Некраші, будинок культури.