«Народний фронт» підтримав введення воєнного стану

Фракція «Народний фронт» на позачерговому засіданні Верховної Раді підтримала схвалення парламентом запровадження воєнного стану в 10 областях України строком на 30 днів. «Наша фракція прийняла рішення дати згоду на впровадження правового режиму воєнного стану строком на 30 днів із можливим його продовження з тими заходами, які в першу чергу сприяють посиленню воєнного потенціалу України і дають можливість захистити українців», – зазначила заступник керівника фракції НФ Вікторія Сюмар перед голосуванням за відповідне рішення.
Водночас вона закликала не зловживати повноваженнями з обмежень прав громадян. «Сьогодні й цій залі дуже багато говорили про вибори. Думаю, це недоречно – говорити треба про інше. Треба зафіксувати дві базові позиції. Позиція перша: російсько-українська війна, яка триває чотири з половиною роки, вчора вийшла на новий етап. Тому що росіяни під своїми прапорами накрили вогнем наші судна», – зазначила представник «Народного фронту». «Позиція номер два – світ стурбований, але головне – налякані українці. І наша з вами задача, і те, чому ми з вами сьогодні прийшли в цей зал, на позачергове засідання – це зробити все, щоб
заспокоїти людей», – додала Вікторія Сюмар. На її думку, цього можна досягти, мобілізувавши всі можливі воєнні ресурси країни, щоб українці почувалися більш захищеними, а українська армія була міцнішою. «Надзвичайно важливо стабілізувати ситуацію в Азовському морі. Колеги,це – геополітично принципова позиція, і ми з вами маємо бути свідомими: Керченська протока – це шлях українського експорту, це два українські порти – Маріуполь і Бердянськ, які відвантажують товари металургійної промисловості, що є наповнювачем власне українського бюджету. Тому задача росіян – заблокувати Керченську протоку, а нам її треба розблокувати всіма можливими засобами, в першу чергу – дипломатичними», – наголосила Вікторія Сюмар.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
7 25 31 p1010265
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031