![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Представники «Народного фронту» проводитимуть активну роботу з громадянами щодо роз’яснення реформ, які відбуваються в Україні. «Завдяки роботі партії «Народний фронт» та її лідера Арсенія Яценюка ми маємо членів Кабінету Міністрів та потужну депутатську фракцію, яка формує коаліцію у Верховній Раді», – зазначив народний депутат, керівник Івано-Франківської обласної партійної організації «Народного фронту» Володимир Шкварилюк. Він нагадав, що партія добре представлена місцевими депутатами й на обласному та районному рівнях. «Саме вони після створення нашої команди в 2010 році зайшли в місцеві ради, саме завдяки їм у 2012 році ми стали об’єднаною опозицією та виграли парламентські вибори, саме вони потім вигнали банду Януковича та його поплічників», – нагадав депутат. Володимир Шкварилюк зазначив, що завдяки цим людям у 2014 році «Народний фронт» не лише посів перше місце на виборах, а й започаткував реформи, які сьогодні продовжує уряд Володимира Гройсмана. «Ми підемо до людей, ми маємо що їм сказати. Ми повинні йти і пе- ремагати. Ми підемо й говоритимемо людям правду, бо якщо не підемо ми, підуть популісти, які розвалюватимуть нашу державу, бо, на жаль, деколи брехня солодша, ніж правда», – підсумував депутат.