Наші захисники з Новополя

Зараз триває цикл новорічно – різдвяних свят. Саме час див, здійснення бажань, задумів. Кожен із нас просить здоров’я для себе та своїх рідних, кохання, щастя… Але я знаю точно, що є одне бажання, спільне для всіх українців. Це припинення війни та настання миру в нашій державі.

 

Ярослав Василевський

Ярослав Василевський

Так сталося, що Україна переживає зараз не найкращі часи. Багато чоловіків, хлопців знаходяться  на передовій, у найгарячіших точках, у самому епіцентрі війни.

Нині п’ять вояків із села Новопіль знаходяться в зоні АТО. Це  Максим Волоткевич, Михайло Цимбалюк, Ярослав Рибіцький, Віталій Котенко та Ярослав Василевський.

Це молоді хлопці, які є мужніми захисниками, патріотами своєї держави.  Коли постало питання про захист  Батьківщини, вони без роздумів пішли на передову, бо хочуть, щоб усі люди були живі, здорові та жили у мирі.

Там, у самому епіцентрі війни, вони сумлінно несуть службу. На їхніх очах загинуло вже багато воїнів – побратимів. Знаходячись в зоні АТО, починаєш по-новому переосмислювати своє життя.

Чоловіки знаходяться далеко  від отчого дому,  але серцем та думками вони завжди зі своїми рідними, які  чекають їх живими та здоровими.

Ярослав Рибіцький

Ярослав Рибіцький

Ось що говорить про своє перебування в зоні АТО Ярослав Рибіцький: «Я брав участь у боях за Дебальцево, Горлівку, пройшов Артемівськ та Зайцево (Донецька обл.). Де зараз – сказати не можу… Смерть можна зустріти і вдома. Перебуваючи тут, я пройду пекло, але буду впевнений, що не прожив життя даремно і зробив усе можливе для того, щоб мої діти жили у вільній Україні. Смерті лиш дурень не боїться – кажуть у народі… Як загинути, – так із честю. Стрішніше  за все – бачити смерть побратимів. Мені, як командиру взводу, доводилося закривати очі полеглим бійцям, а потім повідомляти їхнім рідним про втрату. Оце страшно».

Також хочеться згадати тих хлопців, які вже демобілізувалися. Це Юрій Цимбалюк, Сергій Андрушкевич та Володомир Казнов. Вони були в АТО, а зараз за контрактом служать й досі. А  Олексій Червінський також контрактник, був в АТО і демобілізувався.

Відбувають строкову службу  у військових частинах і не залучались в АТО Андрій  Габдулін, Сергій Клеван та Микола Яроцький.

Демобілізувались і хлопці з села Ксаверівки: Андрій Вигівський, Максим Нікітюк, Олександр Протасевич та Олександр Слобоженюк.

Хочеться  низько вклонитися воїнам та подякувати  за те, що вони захищають усіх нас та боронять рідну землю від ворогів. Побажати якнайшвидшого повернення додому, де на них чекають рідні  та близькі.

Повертайтесь живими, захисники.

Максим Волоткевич

Максим Волоткевич

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 100_1507 100_1508 100_1528
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930