Наталію Ковшевну нагороджено медаллю «Будівничий України»

Це найвища громадська нагорода Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка за значні заслуги в політичній громадській, науковій, культурній і освітянській діяльності та розбудові незалежної України.

Почесну нагороду голові районної організації  Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка вручили на врочистій конференції, присвяченій 110-літтю заснування Житомирської (Волинської) «Просвіти», яка відбулася сьогодні в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера, де зібралися просвітяни Житомирщини, щоб підбити підсумки роботи. Просвітяни Черняхівщини взяли активну участь у роботі конференції.

Із доповіддю про історичну місію «Просвіти» Житомирщини виступив її незмінний голова – професор, заслужений журналіст України, письменник Святослав Васильчук.

Просвітяни переглянули документальний фільм про історію громадської організації, яка більше століття є послідовною в розбудові незалежної України.

Учасників конференції вітало керівництво області та представники керівних органів «Просвіти» в Києві.

Заступник голови Житомирського об’єднання  ВО «Просвіта» імені Тараса Шевченка Геннадій Махорін   доцент, кандидат історичних наук розповів про внесок просвітян у дослідження історії та краєзнавства Житомирщини. Про роботу просвітян Радомишльщини  розповів їхній лідер Геннадій Цвік.

Професор, доктор економічних наук Євгеній Ходаківський говорив про об’єднавчу силу «Просвіти», зупинився на політичній ситуації в Україні.

Концертною програмою учасників конференції порадували зірковий «Льонок» та студенти й викладачі Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

Робота просвітян кропітка і нелегка. «Просвіта» – не організація-одноденка, яких нині чимало. Крок за кроком робитимемо свою патріотичну справу і не відступимо від неї ніколи.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,60 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Наталію Ковшевну нагороджено медаллю «Будівничий України»”

  • Маляр Олександр Олександрович says:

    Бажаю громаді процвітання у вашій нелегкій справі!!!!!!!!!!!!!

Залишити коментар

Gallery
13 35 dsc09698 100_1020
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829