Наукова робота депутата райради Юрія Малашевича увійшла до збірника матеріалів Всеукраїнської науково – практичної конференції

29 березня  на базі Житомирського держуніверситету імені Івана Франка пройшла Всеукраїнська науково – практична конференція  «Теоретико – методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів». Захід був присвячений пошуку нових наукових шляхів розвитку управління освітою в Україні в умовах реформ. Серед учасників конференції  – науковці, управлінці – практики, державні та громадські діячі, студенти магістратури.

DSC07284

Темою наукового дослідження депутата Черняхівської районної ради, члена громадської ради при Черняхівській  РДА Юрія Малашевича, який узяв активну участь у цьому заході, присвячена розвитку державно – громадського управління освітою в сучасних суспільно – економічних умовах субрегіонального локального розвитку. У його статті «Взаємодія громадськості  та держави як інноваційний чинник у розв’язанні проблем управління шкільною освітою» проаналізовано принципи й ознаки продуктивного громадсько-державного управління. Запропоновано заходи щодо усунення існуючих труднощів в процесі розробки громадсько-державного управління навчальногим закладом. Доведено, що ефективність системи змінюється, а  інноваційність в освіті досягається  в процесі конструктивної співпраці неурядових інститутів і державно-громадських органів управління.

Збірник наукових праць «Теоретико – методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів» адресований широкому загалу освітян, керівників, викладачам,  аспірантам та магістрантам вищих навчальних закладів України.

DSC07282 DSC07283

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Наукова робота депутата райради Юрія Малашевича увійшла до збірника матеріалів Всеукраїнської науково – практичної конференції”

 • Юрій Малашевич says:

  МАЛАШЕВИЧ Юрій Павлович
  Біографія
  01.12. 1978 року народження.
  Народився в смт. Черняхові Житомирської області, де й проживає в даний час
  Громадянин України, українець за національністю, проживає в Україні від народження.
  Батько – Малашевич Павло Тимофійович 1948 р. н., помер в 2005 р. , працював інженером технічних засобів охорни та черговим пульту вневідомчої охорони Черняхівського РВ УМВС в Житомирській області.
  Мати – Малашевич Марія Вікторівна 1955 р.н. пенсіонерка.
  МАЄ ДВІ ВИЩІ ОСВІТИ:
  Магістер з управління та бакалавр історії, навчався в Житомирському Державному Університеті ім. І. Франка в період 2010 – 2016 рр.
  У 2016 р. на відмінно захистив кваліфікаційну (магістерську) дипломну роботу на тему: “Громадсько-державне управління освітою в умовах району” (науковий керівник: проректор ЖОІППО, доктор пед. наук О. Пастовенський, рецензор: к-т істор. наук., професор В. Плосков). В науковій роботі значну увагу зосереджено на ретроспективно-емпіричному аспекті даної проблематики. Таким чином в дослідженні було доведено історичну правомірність та еволюційну перспективність розвитку Громадсько-державного управління загальною середньою освітою на субрегіональному рівні. Як наслідок отримав рекомендацію Вченної Ради ЖДУ ім. І. Франка для вступу на аспірантуру та подальшого поглиблення і розвитку попередніх наукових досягнень
  Учасник Всеукраїнських науково-практичних конференцій з питань розвитку та вдосконалення управління освітою в 2015 та 2016 рр. Автор наукових статей та публікацій: “Державно-громадське управління навчальними закладами” (Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові підходи в управління навчальними закладами. Житомир 2015), “Взаємодія громадськості та держави як інноваційний чинник в розв’язанні проблем управління шкільною освітою” (Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні засади професійної підготовки керівників навчалних закладів. Житомир 2016) тощо. Участь в конференціях
  підтверджується відповідними сертифікатами, а наукові статті увійшли до відповідних збірників статей та матеріалів конференцій.

  БІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ:
  У 1996р. – закінчив Черняхівську середню школу (нині Черняхівська гімназія ім. Саєнка)
  1996 – 1998 рр. – Служба в Збройних Силах України (Військово-Морські Сили України).
  У 2005 -2006 рр.- працював керівником охорони ТОВ “Нива-Експо” (нині ТОВ “Аленруд”)
  У даний час працює журналістом в Черняхівській районній газеті “Нове життя”
  У 2010 та в 2015 році балотувався кандидатом в депутати до Черняхівської районної ради.
  2011 – 2016 рр член громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації.
  В 2016 р. – нагороджений грамотою Черняхівської райдержадміністрації та районної ради за важливий внесок в розвиток свободи слова, ЗМІ та журналістики В України.

  ДЕПУТАТ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ (2015 – 2020 рр.)
  ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ПРАВ ЛЮДИНИ ТА РОБОТИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ.
  Член Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т. Г. Шевченка, блогер, активний громадсько-політичний діяч Житомирщини, вільний публіцист. Займається букіністикою – придбанням та колекціонуванням рідкісних книг, історичним краєзнавством Житомирщини, зокрема розвиває проект “Історичний календар”. Активно сприяє розвитку релігійної свободи та духовного відродження на Біблійних Євангельских християнських основах віри в Бога.
  СКЛАД СІМ’Ї:
  дружина – Малашевич Ірина Іванівна, 1975 р.н., громадянка України, проживає в смт Черняхові Житомирської області. Донька – Малашевич Дарина Юріївна, 2006 р.н. Донька – Малашевич Діана Юріївна, 2015 р.н..
  Судимості не має.

Залишити коментар

Gallery
9 dsc083613 32 p1010265
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930