![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Нещодавно повернулися з передової малинські волонтери. Там вони провели новорічні свята, вітаючи з ними бійців, які захищають Україну від російського окупанта й доморощеного сепаратиста на її сході.
Керівник Малинського осередку ГО «Долоні життя» за ініціативою #Авто Для АТО Юрій Мельник, переодягнувшись у костюм Діда Мороза, разом зі своїми помічниками розвозив подарунки воїнам на передовій. У тому числі й солодощі від наших земляків – цукерки від народного депутата України Павла Дзюблика та печиво від депутата Житомирської обласної ради Андрія Руденького.
Бійці радісно дякували волонтерам , адже їм так бракує на війні родинного тепла і звичайних земних радощів. Раділи й іншим подарункам, зокрема запчастинам до вантажівок, про справність яких завжди дбає захисник Вітчизни, черняхівець Володимир Володимирович Сахненко. Передавали усім, хто вдома, привіт і запевняли: перемога буде за нами.