![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Цими вихідними в Черняхові відбувся ХV ювілейний шаховий турнір пам’яті Миколи Кондратюка. Випробовувати власні сили прибули не тільки дорослі, а й діти вікової категорії до 12-ти років. Турнір проводився за швейцарською системою у 7 турів, контроль часу 10 хв. +5 сек.
Хто переміг у інтелектуальних змаганнях та як родина шахіста зі світовим ім’ям допомагає змінювати інтелектуальне обличчя Черняхова, – дізнавайтеся в цьому відео.