![1 1](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Хлопці на передовій скучили за домашніми стравами. Тож волонтери Черняхівщини спільно з командою «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» та народним депутатом України Павлом Дзюбликом запрошують усіх старшокласниць району після закінчення карантину долучитися до благодійної акції та, зібравшись у шкільних їдальнях, спекти для воїнів домашніх коржиків.
З інгредієнтами для смаколиків просимо допомогти депутатів сільських і селищних рад.
У рамках акції в кафе «Золота теща» для бійців 19 лютого цілий день ліпитимуть вареники і заливатимуть їх смальцем. Усіх бажаючих долучитися до цієї гарної справи просять приходити туди з 10.00.
Готову продукцію просимо привозити в офіс волонтерів у приміщенні райдержадміністрації протягом 19 лютого або 20 лютого до 14.00.
Телефон для довідок: 0971827670