![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
18 травня центр Олевської ОТГ святкує День міста. Саме тоді може бути встановлений новий рекорд України. «Упродовж двох останніх років на древньому городищі, досліджуваному працівниками Інституту археології НАН України протягом 2009-2018 років, відбувається реконструкція життя і побуту древлян. «Жили-були древляни…», «Древлянське проліття» – так називалися дійства організовані вчителями та учнями Олевської гімназії», – повідомляють у прес-службі мерії.
У цьому році дійство підтримають вчителі, учні та батьки ще двох шкіл міста, тому 18 травня на городищі у древлянському вбранні з’явиться не менше 400 осіб. «Ми з древлянського коріння!» – гасло дійства, яке триватиме до 30 хвилин. «Громади Житомирщини усвідомлюють важливість позиціонування своїх територій, активної презентації можливостей муніципалітетів, створення свого унікального бренду. Різними інструментами досягають виведення своєї ОТГ з інформаційного небуття», – зауважила консультант з комунікацій АМУ у Житомирській області Світлана Прокоф’єва. Відтак основою майбутнього місцевого бренду Олевської міської ОТГ, члена АМУ, може стати тема древлянського коріння.