![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Асоціація міст України розробила практичний посібник «Передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у власність об’єднаних громад». Він розроблений Аналітичним центром #АМУ в рамках проекту #USAID #ПУЛЬС та описує алгоритм передачі земель та особливості окремих етапів, пропонує зразки документів. У виданні – зразки документів, алгоритм передачі земель, особливості окремих етапів алгоритму передачі земель, витяги з нормативно-правових актів, гаряча лінія, контакти фахівців. Посібник поширено серед об’єднаних територіальних громад, які є членами АМУ. До речі, на Житомирщині 20 громад є членами АМУ, з них 14 – об’єднані територіальні громади. Для отримання посібника просимо звертатися до Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України (виконавчий директор Кухарська Тетяна Василівна, (096)996-31-68, auczt123@gmail.com). Нагадаємо, 31 січня прийнято розпорядження Уряду «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», 5 лютого у Кабінеті Міністрів відбулася нарада, присвячена земельним питанням. Зауважу, що оприлюднено план-графік передачі земель за межами ОТГ і вже з березня цього року громади Житомирщини отримають право розпоряджатися земельними ресурсами самостійно.