![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Уже з березня цього року громади Житомирщини отримають право розпоряджатися земельними ресурсами самостійно, Високівська та Вільська сільські ОТГ Черняхівського району – у квітні-травні відповідно. Про це повідомляє Офіс реформ у Житомирському РВ Асоціації міст України.
«Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами», – йдеться у повідомленні.
План-графік 5 лютого затвердив в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У переліку є 45 ОТГ Житомирської області, в березні земельні ділянки передаватимуть 3 ОТГ: Тетерівській та Глибочицькій Житомирського району і Потіївській Радомишльського району.
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ