Павло Дзюблик працює разом із земляками

Коли в народного депутата України Павла Дзюблика запитують, що є головним у його роботі, він відповідає, що, в першу чергу, повноцінний діалог із виборцями – людьми, чиї інтереси  представляє в Парламенті. Разом із ними визначає першочергові  завдання, обговорює шляхи їхнього виконання.

кошти

А вже потім – спілкування з  представниками керівних структур держави, на результативність якого впливають так само земляки, котрим потім дивитись у вічі. А це випадає нерідко, бо на окрузі – весь час, крім пленарних засідань.

Надходження субвенцій із державного в місцеві бюджети активізувалося ще минулоріч. Цього ж року за активної участі Павла Дзюблика із держбюджету  на розвиток місцевої інфраструктури округу виділено біля ста мільйонів гривень (це крім місцевих бюджетів). Йдеться про два фонди: регіонального розвитку й розвитку окремих територій, а також  субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Остання цільова субвенція на наш округ склала більше 24 –х мільйонів гривень. Це при тому, що на Житомирщину загалом виділили близько 46-и мільйонів. Із них на Черняхівський район – майже 5 мільйонів гривень. Вони підуть на реконструкцію та термомодернізацію будівель Андріївської й Вільської шкіл, Жадьківського колегіуму, Видиборського ліцею інформаційних технологій, Черняхівського дошкільного навчального закладу №5, реконструкцію покрівлі Дівочківської школи, капітальний ремонт частини дороги по вулиці Юліана Мовчана (колишньої Щорса) в Черняхові та вулиці Гагаріна в Осниках.

Крім того, на формування інфраструктури  Високівської об’єднаної  територіальної громади із держбюджету виділено  понад 2 мільйони 700 тисяч гривень.

А з державного фонду регіонального розвитку виділено такі кошти:  більше шести мільйонів гривень – на добудову Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і більше 4-х мільйонів на реконструкцію будівлі Високівської гімназії.

Тож кошти йдуть на хороші, конкретні справи. А ще – повертаються податками в місцеві бюджети, зайнятістю місцевого населення.

Галузь духовного надзвичайно важлива для розбудови держави, але без матеріального, зокрема коштів, не обійтися. Тому народний депутат України Павло Дзюблик і далі дбатиме, щоб і в цьому плані принести якнайбільше користі своїм землякам.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
17 23 32 35
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930