![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Нещодавно кілька депутатів Верховної ради створили міжфракційне депутатське об’єднання “Екологія: Майбутнє України», яке має на меті передусім співпрацю у напрямку охорони довкілля і, як зазначили його учасники, не несе політичного характеру.
На брифінгу, учасники новоствореного об’єднання розповіли про свої плани – вони збираються займатися не лише повномасштабними екологічними проектами, але й розробляти проекти та програми місцевого значення для підтримки новостворених об’єднаних територіальних громад. Крім того підтримувати просвітницьку діяльність у закладах освіти щодо екологічного виховання.
Народний депутат фракції Павло Дзюблик, якій увійшов до між фракційного об’єднання, закликав українців та представників влади об’єднати зусилля щодо охорони і збереження навколишнього середовища.
Він зазначив: «Кожен із нас проживає у різних куточках країни, але нас об’єднує спільне — це навколишнє середовище. Кожного дня кожен із вас може спостерігати бездумну вирубку лісів, винищення річок, засмічення навколишнього середовища. Тому хотів би звернутися до всіх — давайте будемо об’єднувати наші зусилля, це дійсно наше майбутнє. Активна позиція ваша сьогодні — це наше майбутнє. Звертайтесь до нас із своїми пропозиціями і ідеями, які ми будемо підтримувати”.
http://zhitomir.life/